• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Pasturkey.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Pasturkey.com'da, kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi girmeniz gereken durumlarda 128 bit SSL sistemiyle korunursunuz. Ayrıca sistemimizde size ait kredi kartı bilgileri tahsilat işlemi için gerekli oldukları ölçüde kısa bir süre için saklanır. Bu bilgiler, tahsilat işlemi tamamlandıktan sonra sistemden silinir.

Pasturkey.com'da kullandığınız şifreler, sistem yöneticileri ve şirket personeli de dahil üçüncü şahıslarca görülemez . Pasturkey.com ile ilgili üyelerin kullanıcı bilgileri, hiçbir şekilde üçüncü kişi ve kurumla paylaşılmaz.

Kredi kartı bilgilerinizi internet kafe gibi kalabalık ortamlarda ve kontrolü sizde olmayan makinalardan girmeniz kendi güvenliğiniz için uygun olmayabilir.